У Терешківській ОТГ почав працювати інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами

Дата: 04.10.2019 07:45

Шановні батьки та педагоги!

За ініціативи та сприяння сільської ради, депутатського корпусу Терешківської об’єднаної територіальної громади створена і розпочала свою роботу нова установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Терешківської сільської ради.

Інклюзивно-ресурсний центр  це сучасна освітня установа, яка створена  на допомогу батькам та педагогам у вирішенні проблем навчання, виховання та розвитку дітей з особливими освітніми потребами віком від двох до вісімнадцяти років.

Шановні дорослі! Якщо Ваша дитина має труднощі у розвитку, навчанні та спілкуванні  з однолітками, Ви можете звернутися за  порадою та допомогою в Інклюзивно-ресурсний центр.

В Центрі працює команда досвідчених спеціалістів: практичні психологи, корекційний педагог, вчитель-логопед, вчитель-реабілітолог. За допомогою сучасних методик проводиться психолого-педагогічне вивчення розвитку дитини, її освітніх потреб та розробляється індивідуальний навчальний  маршрут.

Послуги Центру для дітей Терешківської об’єднаної територіальної громади безкоштовні.

Звернення до Центру відбувається тільки з ініціативи батьків.

Наша  адреса:

с. Терешки, вулиця Шевченка, 7-А