Приймання конкурсних робіт на відкритий конкурс зі створення офіційної символіки громади продовжується

Дата: 19.07.2021 10:32

Триває процес створення «обличчя» нашої громади. Продовжується приймання робіт на відкритий творчий конкурс зі створення офіційної символіки Терешківської територіальної громади – гасла, логотипа, прапора та Герба, які будуть спрямовані на формування позитивного іміджу громади в Україні та за кордоном, промоцію культурного, економічного, наукового та соціального потенціалів громади та використовуватимуться в рекламних, промоційних та інших заходах.

До розробки символіки громади планується залучити максимальну кількість учасників. Термін подання конкурсних робіт триватиме з 1 липня до 1 серпня 2021 року. До голосування за найкращі подані роботи, визначені конкурсною комісією, долучатиметься громада. Адже символіка повинна мати об’єднуючий характер та сприйматися усією громадою, створюючи цілісний образ територіальної громади.

Остаточно переможців конкурсу, роботи яких відповідатимуть усім критеріям, прописаним в умовах конкурсу, визначить конкурсна комісія. Переможці конкурсу в кожній номінації отримають грошові премії.

Положення про проведення відкритого конкурсу на створення офіційної символіки Терешківської сільської ради

Заява на участь у конкурсі та згода на обробку персональних даних