Сміттєві баки, профінансовані АТ "Укргазвидобування", встановлять в населених пунктах громади

Дата: 21.10.2021 17:58

У рамках проєкту «Нове село» АТ «Укргазвидобування» було профінансовано придбання контейнерів для роздільного збирання побутових відходів для нашої громади на суму близько 200 тисяч гривень. Представники групи «Нафтогаз» вручили відповідний сертифікат начальнику КП «ЖЕО» Терешківської сільської ради Олександру Макаренку.

Сміттєві баки першочергово отримають ті населені пункти, мешканці яких найактивніше укладали угоди на вивезення твердих побутових відходів з КП «ЖЕО» та сплачували за ці послуги. Так, в селі Кашубівка буде встановлено 15 сміттєвих баків для твердих побутових доходів та 2 - для збирання ПЕТ-пляшок; у Безручках – 10 баків для ТПВ та 2 – ПЕТ-контейнери; у Марківці – 6 баків для ТПВ та 2 – для ПЕТ-пляшок; у Курилехівці – 2 баки для ТПВ; у Минівці встановлять два баки для ТПВ; у Клюшниках – 2 баки для ТПВ, 1 – ПЕТ-контейнер. У подальшому сміттєві баки планується довстановлювати у населених пунктах, де їх не вистачає, зокрема в селах Заворсклянського старостату.