Голова Терешківської громади

Повна вища освіта

Посада в раді

Сільський голова

Голова Терешківської сільської територіальної громади Віталій Петрович ТУРПІТЬКО народився 28 вересня 1968 році в селі Копили Полтавського району Полтавської області.

Після здобуття середньої освіти навчався в Українській медичній стоматологічній академії яку закінчив у 1997 році за спеціальністю «Лікувальна справа.

З 2013 по 2015 рік навчався в Полтавському університеті економіки та торгівлі, по закінченні якого здобув спеціальність «Управління персоналом та економіка праці».

З березня 2014 року був призваний до ЗСУ під час І хвилі часткової мобілізації як доброволець перебував в зоні АТО (старший офіцер управління – лікар Полтавського обласного військового комісаріату; начальник медичного пункту 3 батальйону 72 ОМБР, старший лейтенант медичної служби).

До обрання на посаду голови Терешківської територіальної громади в жовтні 2020 року, працював завідувачем Микільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини (Терешківська територіальна громада).

Громадська діяльність

З 2015 року - голова громадської організації «Братерство учасників АТО Полтавщини»;

З 2016 року - голова ГС « Координаційна рада учасників АТО», яка є дорадчим органом Полтавської обласної ради.

З 2016 року - депутат Полтавської районної ради. Голова постійної комісії з питань освіти, медицини, молоді, спорту, духовності, соціального захисту населення та учасників АТО».

З 2017 - року голова Полтавського районного осередку Української екологічної ліги.

Нагороди та відзнаки:

Відзнака Президента України  «За участь а антитерористичній операції»;

Відзнака Президента України «За гуманітарну участь в АТО»;

Відзнака фонду підтримки Національної безпеки «За заслуги»;

Відзнака Ради національної безпеки і оборони України 3 ступеня;

Відзнака Полтавської обласної ради «За вірність народу України 2 ступеня».