Актуальна інформація

Комунальний заклад

«Центр дитячої та юнацької творчості»

Терешківської сільської ради

Полтавського району Полтавської області

створений за рішенням шістнадцятої сесії сьомого скликання Терешківської сільської ради від 28 листопада 2019 року,

розпочав роботу з 02.01.2020 року

с. Терешки, вул. Шевченка 9-A,

Марина Олександрівна ГРИГОРОВИЧ

КЗ «ЦДЮТ» Терешківської сільської ради – комплексний заклад  позашкільної освіти, який надає знання, формуючи вміння та навички за інтересами, забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та інтелектуальній, забезпечує духовний і фізичний розвиток, підготовку до активної професійної та громадської діяльності, створює умови для соціального захисту та організації змістовного дозвілля відповідно до здібностей, обдарувань  та стану здоров’я вихованців.

Створює умови для соціального захисту та організації змістовного дозвілля дітей віком від 5 до 18 років, розвитку якісної позашкільної освіти в Терешківській громаді та громадах Полтавського району за 4 напрямами позашкільної освіти:

• Художньо-естетичний.
  • Фізкультурно-спортивний.
  • Військово-патріотичний.
  • Туристсько-краєзнавчий.

Прийом до КЗ «ЦДЮТ» здійснюється протягом навчального року за бажанням вихованців, учнів і слухачів та згодою батьків або осіб, які їх замінюють.

Середня наповнюваність груп у закладі позашкільної освіти становить, 10-15 вихованців.

Для зарахування учнів до хореографічних, фізкультурно-спортивних, туристсько-краєзнавчих, військово-патріотичних гуртків потрібна довідка медичного закладу про відсутність  у  них протипоказань для занять у зазначених гуртках.

Освітній процес у закладі забезпечують 12 педагогічних працівників.

Освітня діяльність КЗ «ЦДЮТ» Терешківської сільської ради спрямована на:

• створення умов для творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку вихованців, учнів і слухачів;
  • здобуття вихованцями первинних професійних навичок і вмінь, необхідної для їхньої соціалізації, подальшої самореалізації та професійної діяльності;
  • пошук, розвиток і підтримка здібних, обдарованих і талановитих вихованців, учнів;
  • виховання громадянина України;
  • вільний розвиток особистості та формування її соціально-громадського досвіду;
  • виховання у вихованців, учнів патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу, а також інших націй і народів;
  • формування у вихованців, учнів, слухачів свідомого і відповідального ставлення до власного здоров’я та здоров’я оточуючих, навичок безпечної поведінки;
  • організацію дозвілля вихованців, учнів, пошук його нових форм; профілактика бездоглядності, правопорушень;
  • виховання в учасників освітнього процесу свідомого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих.

КЗ «ЦДЮТ» Терешківської сільської ради активно співпрацює з закладами загальної середньої освіти Новоселівської територіальної громади, проводить роботу щодо популяризації позашкільної освіти та збільшення наповнюваності груп гуртків.

Заклад організовує і проводить масову роботу з використанням різних форм роботи: фестивалі, конкурси, концерти, майстер-класи, туристські-краєзнавчі змагання, зльоти, огляди, конференції, виставки, експедиції, навчально-тренувальні та оздоровчі табірні збори, походи, екскурсії з  метою виявлення рівня вмінь, знань і навичок вихованців.

Вихованці закладу є неодноразовими призерами Міжнародних, Всеукраїнських, обласних, районних конкурсів, фестивалів, змагань!

Гуртки художньо-естетичного напряму

Гурток сучасного танцю «Асорті»при Терешківському ліцеї та Кашубівській філії І ступеня Терешківського ліцею

Вокальний гурток «Акорд» при Терешківському ліцеї

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва

«Чарівна скринька» при Терешківському ліцеї

Гурток образотворчого мистецтва «Чарівна палітра»

при Терешківському ліцеї

Гурток хореографії «Грація»

при Копилівському ЗДО «Ялинка», Заворсклянському ЗДО «Волошка» та Головачнському будинку культури

Гурток хореографії «DANСE-time»

при Зінцівському будинку культури

та Писарівському будинку культури

Гурток військово-патріотичного напряму «Патріот»

при Терешківському ліцеї

Гуртки фізкультурно-спортивного напряму

Гурток «Футбол» при Новоселівській ЗОШ

Гурток «Настільний теніс»

при Заворсклянському будинку культури

Гурток «Волейбол» при Божківському НВК

Гурток «Футбол» при Головачанському клубі

Гурток туристсько-краєзнавчого напряму «Юний турист» при Рунівщинській ЗОШ

Адміністрація закладу здійснює тісну співпрацю із закладами загальної середньої освіти, дошкільної освіти, культури Терешківської громади  з питань проведення масових заходів, фестивалів, зльотів, змагань, оглядів-конкурсів, розважальних концертних програм.

Вихованці КЗ «ЦДЮТ» Терешківської сільської ради приймають активну участь у благодійних фестивалях Полтавського району на допомогу ЗСУ.