Здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області»

Директор: Юлія Павлівна ДАЦЕНКО

Адреса: с.Терешки, вул. Шевченка, 3

Контактний телефон: +380667172710

Електронна пошта:  [email protected]

ГРАФІК РОБОТИ

КУ«Центр надання соціальних послуг

Терешківської сільської ради»:

з понеділка по четвер з 8.00 – 17.00;
п’ятниця  з 8.00 – 15.45;

обідня перерва 12.00 - 12.45.

Мета діяльності «Центру надання соціальних послуг» - здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживання.

22 працівники  забезпечують діяльність Центру, з них 12 - соціальні робітники.

У складі Центру надання соціальних послуг Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області відповідно, до його структури,  функціонує 2 структурних підрозділи:

• відділення соціальної допомоги вдома та організації надання адресної натуральної і  грошової допомоги;
  • два відділення денного перебування – у селах Копили та Терешки;

Відділення соціальної допомоги вдома та організації надання адресної натуральної та грошової допомоги надає послугу  «догляд вдома» та послугу «натуральна допомога». Зокрема:

-у веденні домашнього господарства – закупівлі та доставці продовольчих, промислових, господарських товарів та медикаментів;

-приготуванні їжі, прибиранні житла, дрібному ремонті одягу, сплаті комунальних платежів;

-допомога у самообслуговуванні – допомога у вмиванні, обтиранні, обмиванні, вдяганні, роздяганні, зміні натільної білизни, зміні постільної білизни, у користуванні туалетом тощо;

-допомога при пересуванні по квартирі;

-допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами – виклик лікаря, комунальних служб, транспортних служб, відвідування хворих у закладах охорони здоров’я;

Послуга «догляд вдома» забезпечує надання соціальних послуг з ведення домашнього господарства громадянам поважного віку, інвалідам з 18 років, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з частковою втратою рухової активності і потребують сторонньої допомоги.

Фото без описуФото без опису

Послугу «натуральна допомога» забезпечується надання послуг перукаря та швачки. Внутрішньо переміщенні громадяни поважного віку та інваліди отримують послугу безкоштовно.

Фото без описуФото без опису

Завдяки пункту прокату технічних та інших засобів реабілітації, забезпечено виділення громадянам засобів реабілітації, яких вони потребують.

Відділення денного перебування забезпечують надання на безоплатній основі послугу «соціальну адаптацію», де проводять комплекс соціально-оздоровчих заходів, вимірюють тиск, вимірюють рівень цукру в крові, проводять фізіотерапевтичні послуг та послуги з масажу.

Фото без описуФото без описуФото без опису                     У Центрі надання соціальних послуг працює Провідний фахівець із соціальної роботи, який:

- виявляє осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги;

- складає акт оцінки потреб осіб/сімей;

- проводить соціально-профілактичну, інформаційно-просвітницьку роботу з особами/сім'ями, спрямовану на запобігання складних життєвих обставин;

- надає соціальні послуги «інформування, консультування, соціальний супровід» сім’ям СЖО;

- реєструє  та опрацьовує заяви про вчинення домашнього насильства, постраждалих  від домашнього насильства інформує  про їхні права на соціальну підтримку та послуги, проводить роз’яснювальну роботу з кривдником (якщо особа йде на контакт);

- проводить інформаційно-просвітницьку та роз’яснювальну роботи серед населення громади щодо запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми.