Терешківська громада
Полтавський район Полтавська область

До уваги!

Як потрапити в інклюзивно-ресурсний центр?

1 жовтня 2019 року розпочала свою роботу комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Терешківської сільської ради Полтавського району  Полтавської області.

Як звернутися до інклюзивно-ресурсного центру?

На консультацію до фахівців  інклюзивно-ресурсного центру  батьки звертаються за власним бажанням, рекомендацією лікаря, порадою соціального працівника, практичного психолога, вчителя чи вихователя закладу, де здобуває освіту дитина.

Батьки можуть проконсультуватися з приводу своїх занепокоєнь, а  у разі потреби фахівці  Центру  проведуть комплексну оцінку розвитку дитини, яка має на меті визначення особливих освітніх потреб, розроблення рекомендацій щодо освітньої програми, організації освітнього середовища, особливостей організації психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг відповідно до  можливостей дитини.

Коли батькам слід звертатися до інклюзивно-ресурсного центру?

• Ваш малюк не реагує на своє ім’я;
  • дитина погано говорить;
  • має труднощі у навчанні;
  • дитина не запам’ятовує віршики, не переказує казки;
  • часто почуває себе втомленою, не бажає вчитись, виконувати домашні завдання, відвідувати школу;
  • дитя, на Ваш погляд, надто рухливе, або навпаки мляве, повільне;
  • педагоги скаржаться, що у дитини є труднощі в навчанні, конфлікти в класі, агресивність.

Адреса: Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Терешки,

вул. Шевченка, 7-А

Тел.: 55-30-49

Електронна пошта: tereshkyirc@ukr.net

Години роботи

Пн. – Чт.               8.00 – 17.00

Пт.                       8.00 – 15.45

Перерва               12.00 – 12.45

Вихідні дні                    сб., нд.

ПОСЛУГИ ЦЕНТРУ БЕЗКОШТОВНІ !!!