Терешківська громада
Полтавський район Полтавська область

Культура, Молодь, Спорт

День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.
Державний Прапор уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.
То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

25 квітня день Дочки

Любі друзі! 25 квітня будемо відзначати день донечки. Це свято повинно стати ще одним укріплюючим фактором сімейних відносин. Всім донечкам дорослим і малим Зінцівський БК дарує цю пісню

14:58 22.04.2021

Участь у Всеукраїнського конкурсу дитячого екомалюнка "Книги і діти,екологія і світ"

Юні читачі Зінцівська публічна бібліотека, Вацівська публічна бібліотека, Терешківська центральна публічна бібліотека,Копилівської ,Микільської бібліотек долучилися до Всеукраїнського конкурсу дитячого екомалюнка "Книги і діти,екологія і світ",мета якого,виховання у дітей гуманного ставлення до навколишнього середовища,розкриття у творчості їхнього прагнення до збереження і примноження природніх ресурсів.

14:11 16.04.2021

Онлайн-фотоконкурс

Існує багато свят, які люблять зустрічати українці ! Але одним із головних є світле свято ВЕЛИКДЕНЬ, яке прийнято зустрічати в сімейному колі.

14:24 13.04.2021

Відкриті спортивні ігри серед жителів територіальних громад

26 серпня 2020 року активні жителі Терешківської громади прийняли участь у відкритих спортивних іграх серед жителів територіальних громад. Навіть не просто взяли участь, а вибороли призові місця. Шахи :1 місце Назаренко Катя, 2 місце Руденька Саша . Дартс: 2 місце Нагорна Аліна                                                                                                                                              Шашки:2 місце - Климко Євгеній, 3 місце - Жура Євгеній Бажаємо успіху учасникам змагань, міцного здоров'я та подальших перемог на спортивних майданчиках!

20:33 26.08.2020