Акт приймання-передачі в оренду нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до державної власності

Дата: 09.04.2021 17:17

Примірна форма Акта приймання-передачі майна в оренду розроблена Фондом державного майна України відповідно до 2.1. Примірного договору оренди нерухомого або іншого індивідуально визначеного майна, що належить до державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2020 року №820

Акт

м. [_____]                                                                                                   [ДД.ММ.РРРР]

Орендар, код за ЄДРПОУ [_____], що знаходиться за адресою: [_____],  в особі [_____], який діє на підставі [_____] з однієї сторони, та Балансоутримувач, код за ЄДРПОУ [_____], що знаходиться за адресою: [_____],  в особі [_____], який діє на підставі [_____] з другої сторони, склали цей Акт, про наведене нижче:

1. На виконання договору оренди нерухомого майна від [ДД.ММ.РРРР] № [_____] (далі – Договір оренди) Балансоутримувач передає, а Орендар приймає в строкове платне користування нерухоме майно, що належить до державної власності, –

Для нерухомого майна

Характеристика нерухомого майна

Ключ об’єкта, під яким об’єкт включений до Переліку відповідного типу

Поверх

Загальна площа об'єкта (кв. м)

Корисна площа об'єкта (кв. м)

Назва об'єкта

Місцезнаходження об'єкта

Або[1]

Для індивідуально визначеного майна

Інформація про об’єкт оренди

Ключ об’єкта, під яким об’єкт включений до Переліку відповідного типу

(далі – Об’єкт оренди), що перебуває на балансі Балансоутримувача та належить до сфери управління [_____].

3. Балансоутримувач і Орендар засвідчують, що, за винятком тих випадків і обставин, про які зазначено у пункті 4 нижче:

3.1. Об’єкт оренди є вільним від третіх осіб, всередині Об’єкта оренди немає майна, належного третім особам, повний і безперешкодний доступ до Об’єкта оренди надається Орендарю в день підписання цього акта приймання-передачі;

3.2. повністю відповідає дійсності інформація про Об’єкт оренди:

оприлюднена в оголошенні про передачу в оренду (інформаційному повідомленні/інформації про об’єкт оренди), а також

розкрита на сайті Фонду державного майна України у Переліку відповідного типу або у Переліку договорів оренди державного нерухомого майна, щодо яких орендодавцем прийнято рішення про продовження терміну їх дії на аукціоні (далі – Переліки).

4. _______________________________________________________.

(Відповідно до підпунктів 9.1.1 і 9.1.2 Договору оренди у цьому пункті зазначається інформація про випадки і обставини, що мають значення для визначення стану, в якому перебуває Об’єкт оренди, і  які сталі відомі під час приймання-передачі Об’єкта оренди, за умови, що такі обставини не були розкриті в оголошенні або інформаційному повідомленні/інформації про Об’єкт оренди або у Переліках або були розкриті неповно чи містили інформацію про Об’єкт оренди, яка станом на дату цього Акта не відповідає дійсності.

Якщо такої інформації немає, Сторони зазначають в цьому пункті: «Запевнення Балансоутримувача, зазначені у пунктах 9.1.1 і 9.1.2 Договору оренди, повністю відповідають дійсності, а випадки і обставини, на які є посилання у цих пунктах Договору оренди, відсутні»).

5. Цим Актом орендар засвідчує, що отримав від Балансоутримувача необхідний комплект ключів від Об’єкта у кількості [_____] штук[2].

Довідково: Відповідно до пункту 12.9 Договору оренди, договір може бути достроково припинений на вимогу Орендаря, якщо протягом одного місяця після підписання Акта приймання-передачі Орендар отримає докази істотної невідповідності об’єкта оренди інформації про нього, зазначеній в оголошенні або інформаційному повідомленні/інформації про об’єкт оренди або в Акті приймання-передачі.

Балансоутримувач                                                                           Орендар

__________________                                                              _________________

_________________                                                               _________________

М.П. (в разі наявності)                                                                 М.П.(в разі наявності)