Дата: 02.09.2021 08:24

ПРОТОКОЛ №1

засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу (I етап)

на заміщення вакантної посади директора

Головачанського комунального закладу загальної середньої освіти

Терешківської сільської ради

Полтавського району Полтавської області

01.09.2021р.                                    16:00 год.

Відповідно до розпорядження сільського голови Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області від 09 серпня 2021 року №227 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Головачанського комунального закладу загальної середньої освіти Терешківської сільської ради», конкурсна комісія провела засідання.

ПРИСУТНІ:

Погорілий Ігор Васильович – голова комісії, депутат Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області;

Члени комісії:

Шевченко Лариса Володимирівна – депутат Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області, голова комісії з питань освіти, охорони здоров′я, культури і спорту, материнства, дитинства, ветеранів та людей похилого віку та соціального захисту населення;

Бовкун Лілія Анатоліївна – головний спеціаліст – юристконсульт Державної служби якості освіти у Полтавській області;

Петренко Яна Юріївна – начальник служби у справах дітей Полтавської районної державної адміністрації;

Дудко Сергій Григорович – доцент кафедри філософії та економіки освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

Кгаєвська Ірина Алімівна – голова Територіальної організації Профспілки працівників освіти і науки України у Терешківській сільській територіальній громаді.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Розгляд заяв претендентів для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Головачанського комунального закладу загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області та поданих ними документів на відповідність установленим законодавством вимогам.

1. Прийняття рішення про допущення та/або недопущення претендентів для участі у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора Головачанського комунального закладу загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

СЛУХАЛИ: 1. Розгляд заяв претендентів для участі у конкурсі на посаду на заміщення вакантної посади директора Головачанського комунального закладу загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області та поданих ними документів на відповідність установленим законодавством вимогам.

ІНФОРМУВАЛИ:

1. Голова конкурсної комісії Погорілий І.В.:

ознайомив присутніх з порядком проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, а також повідомив, що на розгляд конкурсної комісії поступила заява від БУЛАВИ Віталіни Олександрівни, в.о директорки Головачанського комунального закладу загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області, про бажання взяти участь у конкурсному відборі.

перелічив всі подані претендентом документи для участі у конкурсі та зазначив, що всі вони відповідають вимогам Закону України «Про повну загальну середню освіту» та Положенню про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

СЛУХАЛИ: 2. Прийняття рішення про допущення та/або недопущення претендентів для участі у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора Головачанського комунального закладу загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області.

ГОЛОСУВАЛИ: Про допуск БУЛАВИ Віталіни Олександрівни до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора Головачанського комунального закладу загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області:

Підсумки голосування:

за

проти

утримались

БУЛАВА Віталіна Олександрівна

ВИРІШИЛИ:

1. Подані кандидатом документи на заміщення вакантної посади директора Головачанського комунального закладу загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області відповідають визначеному переліку документів та кваліфікаційним вимогам.

2. Допустити до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора Головачанського комунального закладу загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області БУЛАВУ Віталіну Олександрівну.

Голова комісії                                І.В.Погорілий

Члени комісії: