Відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку освіти нашої громади в новому форматі

Дата: 13.01.2023 10:29

На першому в цьому році засіданні робочої групи  з розробки Стратегії розвитку освіти Терешківської сільської територіальної громади (голова робочої групи Валерій Кулага) учасники засідання разом з національним експертом Проєкту  DICIDE Григорієм Перервою спланували свою роботу на найближчий час. Великий обсяг роботи вже виконано впродовж 2021 року, зокрема проведено опитування учнів, вчителів та батьків, зібрано та узагальнено необхідну інформацію. На сьогодні необхідно здійснити актуалізацію зібраної інформації, врахувавши зміни, потреби та очікування громади під час воєнного стану. Робота над розробкою Стратегії здійснюватиметься в кілька етапів і має завершитися до 30 квітня цього року.

У засіданні робочої групи взяв участь голова нашої громади Віталій Турпітько, який окреслив основні напрямки розвитку освітньої галузі, в рамках Стратегії розвитку Терешківської громади на 2022 – 2027 роки, робота над розробкою якої відновиться найближчим часом.