У Головачанському комунальному закладі загальної середньої освіти – новий очільник

Дата: 31.01.2023 13:29

Директором Головачанського КЗЗСО став Григорій Анатолійович Ринковий, освітянин з багаторічним досвідом. Свою професійну діяльність розпочав на рідній Черкащині учителем історії після закінчення Київського педагогічного інституту імені О.М.Горького (сьогодні -  Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова).  З 1989 року проживав у Полтаві. Працював заступником директора Полтавської загальноосвітньої школи №25, а потім 26 років очолював заклад. З 2006 року – мешканець села Зінці.

Щиро бажаємо Григорію Анатолійовичу високих досягнень на  новій посаді, професійних успіхів,  наснаги та оптимізму.