Терешківська громада
Полтавський район Полтавська область

Податкова інформує

Щодо проведення розрахункових операцій

Полтавська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області повідомляє, що порядок проведення розрахунків регламентовано Розділом ІІ Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон про РРО).      Статтею 3 Закону про РРО визначено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції, зобов’язані їх проводити на повну суму покупки (надання послуги) через реєстратори розрахункових операцій, а у випадках, передбачених цим Законом, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок.

10:18 08.07.2022

До уваги платників єдиного податку четвертої групи (юридичних осіб)!

Полтавська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області інформує щодо включення до об’єкту оподаткування єдиним податком четвертої групи земельних ділянок сільськогосподарського призначення, договори оренди яких подано на реєстрацію, проте у зв’язку з воєнним станом не проведено державну реєстрацію відповідного права оренди.

10:16 08.07.2022

Важливе оголошення

Шановні орендодавці нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки!

10:06 19.05.2022

Полтавська ДПІ про електронні сервіси ДПС

Полтавська ДПІ Головного управління ДПС в Полтавській області звертає увагу платників податків, що в період карантинних обмежень актуальним є дистанційне спілкування суб’єктів господарювання з податковою службою, особливо, якщо питання, з яким платник податків збирається звернутися до Центру обслуговування платників можливо вирішити в онлайн – режимі використовуючи сервіс – Електронний кабінет.

14:45 23.02.2022

До уваги платників: щодо змін у сплаті акцизного податку з роздрібного продажу тютюнових виробів

Полтавська ДПІ ГУ ДПС у Полтавській області повідомляє, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» з 2022 року змінюється механізм справляння акцизного податку з роздрібного продажу тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах (далі – акцизний податок з роздрібного продажу тютюнових виробів), а саме переноситься на виробників та імпортерів обов’язок сплати 5 відсотків акцизного податку з роздрібного продажу тютюнових виробів, який на сьогодні сплачують суб’єкти роздрібної торгівлі.      Одночасно законопроектом «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів» (реєстр. № 5719) пропонується змінити механізм зарахування та розподілу надходжень акцизного податку з роздрібного продажу тютюнових виробів між територіальними громадами, який передбачає пропорційний розподіл акцизного податку з роздрібного продажу тютюнових виробів між територіальними громадами в залежності від вартості реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі на відповідній території на основі даних РРО/ПРРО.

16:21 22.02.2022